Ofis Taşımacılığı

Kurumsal Firma

Alanımızda her geçen gün ün salmaya devam ediyor ve memnuniyetinizi sağlayacak hizmetler veriyoruz.

Evden Eve Nakliyat

Yeni nesil hizmet yaklaşımlarımız ile birlikte sizlerin memnuniyetini sağlıyoruz.

Ankara ofis taşımacılığı hizmetini hem ofislere hem de çevreye zarar vermeden tamamlamayı hedefleyen bir firma olarak uzun yıllardır başarılı bir şekilde ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Çukurova Nakliyat olarak Ankara’da hizmet vermekte ve şehir içi veya şehir dışı fark etmeksizin müşterilerimizin eşyalarını Türkiye’nin istedikleri herhangi bir noktasına taşıyabilmekteyiz. Deneyimli ekibimiz ve geniş araç filomuz ile müşterilerimiz için taşınma sürecinin kolay geçmesini amaçlamaktayız.

  

  

Ofis Nakliyesinde Önemli Noktalar

Ofislerini değiştirmek veya ofislerini yeni bir adrese taşımak isteyenler için bu süreç ev nakliyesine kıyasla çok daha zorlayıcı olabilmektedir. Ofis eşyalarının büyük çoğunluğu maddi açıdan oldukça değerli ve en ufak bir hasar ile bozulabilme ihtimali olan elektronik cihazlardan oluşmaktadır. Ayrıca oldukça önemli olan evrakların da hasar almadan ve kaybolmadan yeni adreslerine ulaştırılması gerekmektedir. Dolayısı ile ofis taşımacılığında dikkat edilecek noktalar oldukça fazladır ve en önemlisi de deneyimli bir nakliye firmasının seçilmesidir.

Firmamız ofis eşyalarının paketlenmesinden yeni adreslerine taşındıktan sonra demonte eşyaların montajına kadar her aşamada görev alabilmektedir. Ayrıca henüz yeni ofisini hazırlayamamış olanlar için istedikleri süre boyunca eşyalarını depolarımıza da yerleştirebilmekteyiz. Ankara’da hizmet veren firmamız, şehir içi veya şehirler arası nakliye hizmeti fark etmeksizin aynı özen ile ofis eşyalarını istenen adrese taşımaktadır. Üstelik öngörülemeyen hasarlara karşı da ofis eşyalarını güvende tutmak isteyen müşterilerimizi, sigortalı nakliyat hizmetimiz sayesinde mağdur etmemekteyiz.

Deneyimli Kadro İle Hasarsız Ofis Taşımacılığı

Çukurova Nakliyat olarak hizmet politikamızı benimsemiş, tecrübeli, güler yüzlü, genç, dinamik, işinin ehli kişilerden oluşan nakliye ekiplerini müşterilerimizin adreslerine göndermekteyiz. Müşterilerimizden herhangi bir ekipman talebimiz olmamaktadır. Ekiplerimiz ekipmanlarını ve malzemelerini kendileri getirmektedir. Bu süreçte müşterilerimizin özel istekleri olması durumunda; öncesinde bize iletmeleri halinde isteklerine uyum gösterecek şekilde nakliye sürecini yönetmekteyiz.

Müşterilerimizin eşyalarını hasarsız bir şekilde yeni adrese ulaştırabilmek için gerekli hizmetleri verebilecek donanıma sahip bir firma olmaktayız. Eşyalara ulaşımın zor olması, eşyaların yüksek katlı ve dar merdivenli binalarda olması durumunda; Ankara asansörlü nakliyat hizmeti ile eşyaların güvenli ve hasarsız bir şekilde aşağıya indirilmesini sağlamaktayız.

cukurova-beyaz-logo.png
Ankara Çukurova Nakliyat, alanında uzman personelleri ve yenilikçi altyapısı ile her geçen gün Ankara evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı alanında ün salmaya devam etmektedir. Sizlerin memnuniyetini hedef alarak çalışmalarını sürdüren firmamız, kendini geliştirmeye, geliştirdikçe memnun etmeye devam ediyor. Her geçen gün artan kalitemiz ve yeniliklerimiz ile birlikte sizlerde eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşıyıp, yeni adreslerinize huzurla taşınabilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.