Hizmet Politikamız

Kurumsal Firma

Alanımızda her geçen gün ün salmaya devam ediyor ve memnuniyetinizi sağlayacak hizmetler veriyoruz.

Evden Eve Nakliyat

Yeni nesil hizmet yaklaşımlarımız ile birlikte sizlerin memnuniyetini sağlıyoruz.

Çukurova Nakliyat olarak uzun yıllardır Ankara’da hizmet vermekteyiz. Hizmet politikamızı ilk günden beri hiç değiştirmemekle beraber, ticari kaygılar ile değil müşteri memnuniyeti anlayışı ile sektörde varlığımızı sürdürmekteyiz. Ankara evden eve nakliyat hizmeti ile sektöre giriş yapmış olsak da, bireysel müşterilerimizin yanı sıra kurumsal müşterilerimize de hizmet vermekteyiz. Ev nakliyesinin yanı sıra, ofis nakliyesini de aynı özen ve hız ile gerçekleştirmekteyiz. Taşınma sürecinin yorucu ve zahmetli kısmının yükünü müşterilerimizin omuzlarından almayı amaçlamaktayız. Bu süreçte müşterilerimizin günlük hayatlarını aksatmadan yeni düzenlerini kurabilmelerini sağlamaya çalışmaktayız. Saat veya gün sınırı olmadan talep ettikleri tarihte müşterilerimize nakliye hizmeti vermekteyiz. Deneyimli kadromuz ile süreci profesyonel hale getirmekteyiz.

Hızlı ve Hasarsız Taşınma Hizmeti

Hizmet vermeye başladığı günden bugüne firmamız vizyon olarak hızlı ve güvenli şekilde nakliye anlayışını benimsemiş ve bütün hizmetlerini bu anlayış üzerine inşa etmiştir. Nakliye sürecinde hasar riskini arttıran durumları tespit ederek bu durumların yaratacağı riskleri en aza indirebilecek şekilde hizmet sürecimizi şekillendirmekteyiz. Müşterilerimizin hem zaman hem de efor harcamalarına gerek olmadan, onlara herhangi bir sorumluluk vermeden bu süreci tamamlamalarını sağlamaktayız.

Deneyimli bir ekip ile çalıştığımız için eşyaların hangi teknikler ile paketlendiğinde veya taşındığında hasar almayacağını bilmekte ve buna göre hareket etmekteyiz. Asansörlü nakliyat hizmeti gibi hem süreci hızlandıran hem de bu süreçte eşyaların hasar almasını önleyen yöntemler ile hizmet vermekteyiz.

Düşük Ücretler İle Kaliteli Nakliye Hizmeti

Çukurova Nakliyat olarak müşterilerimizin eşyalarının hasarsız bir şekilde taşınması kadar uygun ücretler ile taşınmasını da önemsemekteyiz. Bu sebeple taşınma sürecinde zaten masraflarının fazla olacağını düşünerek hizmetlerimizi de uygun fiyatlar ile vermekteyiz. Müşterilerimizin bütçeleri dolayısı ile işlerini kolaylaştırabilecek hizmetleri lüks olarak görmelerini istememekte ve her hizmeti ulaşılabilir sağlamalarını amaçlamaktayız. Düşük fiyat yüksek kalite nakliye anlayışı ile sektörde varlığımızı sürdürmekteyiz. Her bütçeden ve meslek grubundan müşterimizin hizmetimizden memnun kalmasını istemekteyiz. Müşteri kitlemiz her geçen gün daha da genişlemekte ve hitap ettiğimiz kitle arttıkça verdiğimiz hizmet kalitesini de daha fazla arttırmaya çalışmaktayız.

cukurova-beyaz-logo.png
Ankara Çukurova Nakliyat, alanında uzman personelleri ve yenilikçi altyapısı ile her geçen gün Ankara evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı alanında ün salmaya devam etmektedir. Sizlerin memnuniyetini hedef alarak çalışmalarını sürdüren firmamız, kendini geliştirmeye, geliştirdikçe memnun etmeye devam ediyor. Her geçen gün artan kalitemiz ve yeniliklerimiz ile birlikte sizlerde eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşıyıp, yeni adreslerinize huzurla taşınabilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.